خريد ممبر واقعي خريد ممبر واقعي

ارسال نوتيفيكيشن, خريد ممبر تلگرام, خريد ممبر واقعي, مقاله تلگرام, مقالات تلگرام, افزايش ممبر تلگرام,

خريد ممبر واقعي

يكي پنل نوتيفيكيشن از قابليت هاي پيام رسان تلگرام، ساخت كانال مي باشد. كانال به معني يك رسانۀ اينترنتي است كه بر بستر پيام رسان تلگرام ايجاد شده است كه هر كسي

خريد ممبر واقعي

 مي تواند براي خود بسازد و داخل آن محتواي مد نظر خود را منتشر كند. نوع محتوا مي تواند متني، صوتي، تصويري و يا حتي ديگر انواع محتواها مثل نرم افزارهاي

ادد اجباري

 رايانه اي باشد.

تبليغات در تلگرام 

اما اين محتواها براي چه كساني ارسال مي شوند؟ افرادي

خريد ممبر واقعي 

كه عضو كانال مي شوند، قابليت دريافت محتوايي كه توسط مدير كانال ارسال مي شوند

تبليغات نوتيفيكيشن

را روي پيام رسان تلگرامِ خود دارند. به اين افراد ممبر تلگرام گفته مي شود. حالا براي اينكه اين موضوع را بيشتر براي شما باز كنم، بهتر است كه با ادامۀ اين مقالۀ

خريد ممبر گروه 

 آموزشي همراه ما  باشيد، تا به دانسته هاي مفيدِ خود اضافه كنيد.

ممبر تلگرام چيست

ممبر تلگرام چيست

اصطلاحِ مِـمـبـِر از كلمۀ انگليسيِ Memeber به معني “عضو” گرفته شده است. ما در اين سايت از معادل آن كه عضو يا اعضا مي شود استفاده مي كنيم.  پس تا الان فهميديم كه ممبر، عضو و اعضاي كانال تلگرام هيچ تفاوتي با هم ندارند. همۀ آنها يك معني را تداعي مي كنند.

اما يك كانال تلگرام چرا بايد عضو داشته باشد؟ شما به عنوان مدير يك كانال تلگرامي، دوست داريد محتوايي كه درون كانال قرار مي دهيد توسط افراد بيشتري خوانده شده و به اشتراك گذاشته شود. به همين دليل بايد به دنبال عضو براي كانال خود باشيد. كه هر چقدر

پنل ارسال نوتيفيكيشن 

 اعضاي كانال شما افزايش يابد، اعتبار آن هم بالاتر خواهد رفت، و افراد بيشتري هستند كه مي توانند از محتواي انتشاري در كانال تان استفاده كنند.

پس يك بار ديگه با هم مرور مي كنيم؛ ممبر تلگرام همان اعضاي كانال تلگرام هستند كه با افزايش آن اعتبار يك كانال تلگرامي را بالا مي برند. مديران كانال هاي تلگرامي، همواره در صدد افزايش ممبرهاي كانال خود هستند.  

تبليغات كليكي تلگرام 

به اين دليل كه بعداً مي توانند كارهاي زيادي درون كانال خود انجام دهند. از انتشار تبليغات و كسب درآمد گرفته تا فروش محصولات و خدمات خود به اعضاي كانال خود.

منبع http://telegram.computeruser.ir


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 25
+ نوشته شده: 1396/3/14 ساعت: ۱۹ توسط:telegoram :

چگونه در تلگرام ثبت نام كنيم؟

چگونه در تلگرام ثبت نام كنيم؟


در ميان انبوه اپليكيشن هاي پيام رساني كه اين روزها در موبايل ها مي بينيم، شكي نيست كه تلگرام يكي از محبوب ترين آنهاست. اين اپليكيشن كه توسط دو برادر برنامه نويس روس طراحي شده در سال 2013 به صورت كراس پلتفرم در اختيار كاربران موبايل قرار گرفت و به خاطر امكاناتي منحصر به فرد در مدت زماني كوتاه توانست به يكي از محبوب ترين اپليكيشن هاي پيام رسان در دنيا تبديل شود.

آمار و ارقام در مورد تلگرام خيره كننده است. طبق آخرين برآوردها تلگرام هم اكنون بيش از 100 ميليون كاربر فعال دارد و روزانه بيش از 15 ميليارد پيام در اين اپليكيشن ارتباطي رد و بدل مي شود. جالب است بدانيد كه طبق گزارش خبرگزاري هاي داخلي، حدود 20 ميليون نفر از جمعيت كاربران اين اپليكيشن پيام رساني را ايراني ها تشكيل مي دهند.

تا پيش از تلگرام، وايبر پرطرفدارترين اپليكيشن پيام رساني در ميان ايراني ها محسوب مي شد. اما مشكلات و اختلالاتي كه براي آن به وجود آمد موجب شد كه كاربران اين اپليكيشن ارتباطي به سوي گزينه بهتر مهاجرت كنند؛ اپليكيشني كه هم در سرعت پيام رساني مثال زدني است و هم از لحاظ امنيت و حفظ حريم شخصي بالاتر از رقباي قديمي تر خود قرار گرفته است.

چگونه در تلگرام ثبت نام كنيم؟

عضويت در تلگرام بسيار ساده است و با طي چند مرحله ي كوتاه انجام مي پذيرد. پيش از هر چيزي بايد اين اپليكيشن پيام رسان را براي يكي از پلتفرم هاي دسكتاپ، اندرويد، ويندوزفون و يا iOS دانلود نماييد. پس از باز كردن تلگرام براي نخستين بار با صفحه اي مانند تصوير زير مواجه خواهيد شد.

روي گزينه Start Mesغير مجاز مي باشدing كليك كنيد تا به مرحله ي بعد فرستاده شويد. در پنجره ي Your Phone پيش شماره كشور ايران را انتخاب و شماره تلفن خود را بدون در نظر گرفتن صفر ابتدايي وارد نماييد.تبليغات در تلگرام و خريد ممبر تلگرام و ارسال نوتيفيكيشن

پس از آن بايد كدي كه توسط پشتيباني تلگرام به شماره موبايل تان فرستاده مي شود را در قسمت Code وارد و تيك بالاي صفحه را بزنيد. در صورتي كه كد وارد شده صحيح باشد به بخش بعدي منتقل مي شويد و با وارد كردن نام و نام خانوادگي ثبت نام شما به پايان مي رسد.

همچنين اگر مي خواهيد روند ثبت نام خود را لغو كنيد، كافيست روي گزينه ي Cancel registration در پايين صفحه ضربه بزنيد.

منبع: ديجياتو


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 25
+ نوشته شده: 1396/1/15 ساعت: ۱۱ توسط:telegoram :