مقالات تلگرام مقالات تلگرام

ارسال نوتيفيكيشن, خريد ممبر تلگرام, خريد ممبر واقعي, مقاله تلگرام, مقالات تلگرام, افزايش ممبر تلگرام,

چگونه در تلگرام ثبت نام كنيم؟

چگونه در تلگرام ثبت نام كنيم؟


در ميان انبوه اپليكيشن هاي پيام رساني كه اين روزها در موبايل ها مي بينيم، شكي نيست كه تلگرام يكي از محبوب ترين آنهاست. اين اپليكيشن كه توسط دو برادر برنامه نويس روس طراحي شده در سال 2013 به صورت كراس پلتفرم در اختيار كاربران موبايل قرار گرفت و به خاطر امكاناتي منحصر به فرد در مدت زماني كوتاه توانست به يكي از محبوب ترين اپليكيشن هاي پيام رسان در دنيا تبديل شود.

آمار و ارقام در مورد تلگرام خيره كننده است. طبق آخرين برآوردها تلگرام هم اكنون بيش از 100 ميليون كاربر فعال دارد و روزانه بيش از 15 ميليارد پيام در اين اپليكيشن ارتباطي رد و بدل مي شود. جالب است بدانيد كه طبق گزارش خبرگزاري هاي داخلي، حدود 20 ميليون نفر از جمعيت كاربران اين اپليكيشن پيام رساني را ايراني ها تشكيل مي دهند.

تا پيش از تلگرام، وايبر پرطرفدارترين اپليكيشن پيام رساني در ميان ايراني ها محسوب مي شد. اما مشكلات و اختلالاتي كه براي آن به وجود آمد موجب شد كه كاربران اين اپليكيشن ارتباطي به سوي گزينه بهتر مهاجرت كنند؛ اپليكيشني كه هم در سرعت پيام رساني مثال زدني است و هم از لحاظ امنيت و حفظ حريم شخصي بالاتر از رقباي قديمي تر خود قرار گرفته است.

چگونه در تلگرام ثبت نام كنيم؟

عضويت در تلگرام بسيار ساده است و با طي چند مرحله ي كوتاه انجام مي پذيرد. پيش از هر چيزي بايد اين اپليكيشن پيام رسان را براي يكي از پلتفرم هاي دسكتاپ، اندرويد، ويندوزفون و يا iOS دانلود نماييد. پس از باز كردن تلگرام براي نخستين بار با صفحه اي مانند تصوير زير مواجه خواهيد شد.

روي گزينه Start Mesغير مجاز مي باشدing كليك كنيد تا به مرحله ي بعد فرستاده شويد. در پنجره ي Your Phone پيش شماره كشور ايران را انتخاب و شماره تلفن خود را بدون در نظر گرفتن صفر ابتدايي وارد نماييد.تبليغات در تلگرام و خريد ممبر تلگرام و ارسال نوتيفيكيشن

پس از آن بايد كدي كه توسط پشتيباني تلگرام به شماره موبايل تان فرستاده مي شود را در قسمت Code وارد و تيك بالاي صفحه را بزنيد. در صورتي كه كد وارد شده صحيح باشد به بخش بعدي منتقل مي شويد و با وارد كردن نام و نام خانوادگي ثبت نام شما به پايان مي رسد.

همچنين اگر مي خواهيد روند ثبت نام خود را لغو كنيد، كافيست روي گزينه ي Cancel registration در پايين صفحه ضربه بزنيد.

منبع: ديجياتو


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 25
+ نوشته شده: 1396/1/15 ساعت: ۱۱ توسط:telegoram :